O nas

Produkcja sprężyn i elementów sprężystych

producent sprężyn sprężynobłyskSprężynobłysk to firma siedzibą w Katowicach działająca w branży wyrobów sprężystych nieprzerwanie od stycznia 1989 roku. Na przestrzeni lat zdobyliśmy duże doświadczenie, które stało się solidnym fundamentem oferowanych przez nas produktów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dla których istotną rolę odgrywa wysoka jakość wyrabianych sprężyn.

Posiadamy szeroki asortyment produktów, spełniając potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Mając świadomość, jak ważna jest profesjonalna obsługa klientów, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Doradzamy, podpowiadamy oraz podejmujemy się realizacji nawet najbardziej niestandardowych zamówień.

Produkujemy sprężyny wszystkich rodzajów:

Sprężynobłysk = wysoka jakość

firma sprężynobłysk, sprężyny naciągoweOferujemy najwyższej jakości wyroby gwarantujące pełne bezpieczeństwo i niezawodność w trakcie użytkowania. Produkowane przez naszą firmę sprężyny ze względu na swoją różnorodność, znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłowych, np. przemyśle ciężkim, spożywczym, rolnictwie, motoryzacji, przemyśle oświetleniowym etc). Nasze sprężyny produkujemy zawsze ze specjalnie dobranego materiału w zależności od ich planowanego przeznaczenia.

formularz kontaktowy


Szybki kontakt

Sprężynobłysk M. Chwila
ul. ks. Siwka 9
40-305 Katowice
telefon: (+48) 32 256 63 87

DLA NAS LICZYSZ SIĘ TY!

Celem naszej polityki jest produkcja najwyższej jakości sprężyn, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

KRÓTKI CZAS REALIZACJI

W biznesie liczy się czas, dlatego nasza wytwórnia sprężyn zawsze dokłada w pełni starań aby dostawy naszych produktów były realizowane w jak najkrótszym terminie.