WSPÓŁPRACA

Producent sprężyn musi dopasować się do wymagań klientów stworzonych na podstawie dzisiejszych potrzeb rynku. Dlatego też rozpoczęliśmy naszą działalność. Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na firmy i ich właścicieli, przedsiębiorców stale rozwijających jeden z wielu rodzajów biznesu: przemysłowego, produkcyjnego, rolniczego, spożywczego, motoryzacyjnego i wielu innych.

Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się tylko do nich. Z równie wielką uwagą obsługujemy klientów indywidualnych. Cieszymy się z każdego kolejnego zamówienia, ponieważ jest to dla nas okazja do dalszego rozwoju i sprostania potrzebom osób, które obsługujemy.

Sprężynobłysk to sprawdzony producent sprężyn, który wytworzy dla Ciebie każdy rodzaj tego produktu. Produkujemy znane już wzory, lecz również te, które powstaną w umysłach naszych klientów. Przykładowe rodzaje możesz wybrać z oferty zawartej na naszej stronie -> sprawdź ofertę. Wybierz to, czego potrzebujesz i skontaktuj się z naszymi pracownikami, a my stworzymy Ci odpowiednią ofertę.

JAK ZAMAWIAĆ?

Państwa zamówienia przyjmujemy telefonicznie,  faxem, e-mailem oraz osobiście w siedzibie naszej firmy.

ZAKRES USŁUG

Produkujemy sprężyny do narzędzi, maszyn i urządzeń. Wykonujemy je według określonego wzoru, ale również na indywidualne zlecenie Klientów, uwzględniając ich potrzeby i wymagania.

PEŁNE WSPARCIE

Gwarantujemy fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy a także miłą obsługę oraz niskie ceny!

Czego oczekujesz od naszych sprężyn i co Ci możemy zapewnić?

– wysoką jakość
– odporność
– niski poziom zużywalności
– satysfakcję z wykonanego produktu

Jako profesjonalny producent sprężyn charakteryzujemy się:

– terminowością w wykonaniu zlecenia
– elastycznością – wytworzymy dla Ciebie każdy rodzaj sprężyn
– wysokiej klasy obsługą – dzięki naszym specjalistom otrzymasz dokładnie to, czego oczekujesz
– indywidualne podejście do każdego zamówienia – w tym także Twojego

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców oraz właścicieli firm, proponując im wysokiej jakości produkty, które są trwałe i solidnie wykonane.
My już wykonaliśmy pierwszy krok – ujawniliśmy Ci najlepszą ofertę na rynku. Następny krok należy do Ciebie. Zapraszamy do działu kontaktowego i czekamy na informację, jakiej oferty sobie życzysz.

Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.


Szybki kontakt

Sprężynobłysk M. Chwila
ul. ks. Siwka 9
40-305 Katowice
telefon: (+48) 32 256 63 87

DLA NAS LICZYSZ SIĘ TY!

Celem naszej polityki jest produkcja najwyższej jakości sprężyn, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

KRÓTKI CZAS REALIZACJI

W biznesie liczy się czas, dlatego nasza wytwórnia sprężyn zawsze dokłada w pełni starań aby dostawy naszych produktów były realizowane w jak najkrótszym terminie.