Sprężyny skrętne

SPRĘŻYNY SKRĘTNE

Sprężynobłysk z siedzibą w Katowicach to wieloletni producent sprężyn, zapewniający bogatą gamę oraz szeroki wybór produktów, które można wykorzystać na wiele sposobów. W naszej ofercie znajdziesz również sprężyny skrętne, tworzone są z wysokiej jakości materiałów oraz z dbałością o każdy szczegół.

Sprężyny skrętne – charakterystyka


Sprężyny skrętne SprężynobłyskSprężyny skrętne
znajdują zastosowanie w wielu branżach, między innymi w motoryzacji czy rolnictwie. Są też świetnym świetnym rozwiązaniem przy montażu bram garażowych. Cechą, która wyróżnia ten rodzaj sprężyn jest moment obrotowy przenoszony przez sprężyny, a nie tak jak w przypadku innych sprężyn siła wzdłużna. Zależnie od kierunku nawinięcia sprężyny dzielimy ja na prawo- i lewoskrętne.

Dużą zaletą sprężyn skrętnych jest ich trwałość, gdyż podczas pracy nie podlegają tak dużym obciążeniom jak rozciągliwe. Stosując sprężyny skrętne przy montażu bram garażowych, brama jest doskonale wyważona i pracuje cicho. Ponadto otwieranie czy zamykanie nawet największej bramy nie wymaga użycia dużej siły.

 

Dlaczego Sprężynobłysk?

Sprężynobłysk wytwórnia sprężyn producent sprężyn
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji sprężyn znaleźliśmy się w czołówce firm z branży metalowej. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego podczas współpracy z naszą firmą gwarantujemy Państwu fachowe doradztwo, miłą obsługę i atrakcyjne warunki cenowe. Poza sprężynami skrętnymi w naszej ofercie znajdą Państwo również sprężyny naciskowe, sprężyny naciągowe, sprężyny ślimakowe oraz sprężyny stożkowe.

Skontaktuj się z naszą firmą w celu złożenia zamówienia lub w przypadku zapytań ofertowych w sprawie produkcji sprężyn skrętnych. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu (+48) 32 256 63 87 jak również pod adresem mailowym sprezynoblysk@onet.plZapraszamy także do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego.

Sprężynobłysk wytwórnia sprężyn producent sprężyn


Szybki kontakt

Sprężynobłysk M. Chwila
ul. ks. Siwka 9
40-305 Katowice
telefon: (+48) 32 256 63 87

DLA NAS LICZYSZ SIĘ TY!

Celem naszej polityki jest produkcja najwyższej jakości sprężyn, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

KRÓTKI CZAS REALIZACJI

W biznesie liczy się czas, dlatego nasza wytwórnia sprężyn zawsze dokłada w pełni starań aby dostawy naszych produktów były realizowane w jak najkrótszym terminie.